Endorfina Fitness
  1. ZUMBA

Zumba ®  to wyjątkowe połączenie tańca i dobrej zabawy.

Najważniejsze w ZUMBIE  jest czerpanie przyjemności z tańca i swobodnej atmosfery podczas zajęć.

Wyjątkowe rytmy latynoamerykańskie i proste kroki dają gwarancję doskonałego treningu dla ciała i duszy. Poczujesz się u nas jak na wystrzałowej imprezie. Niezależnie od poprawy samopoczucia, niepostrzeżenie poprawi się Twoja koordynacja ruchowa oraz kondycja, wzmocnisz i uelastycznisz partie mięśniowe nóg, pośladków, brzucha, pleców i ramion.

Zumba ®  jest dla każdego bez względu na wiek, płeć i kondycję. Łatwe do powtórzenia kroki taneczne, urozmaicona kompozycja ruchów i porywająca muzyka wprawia uczestników zajęć w optymistyczny nastrój i pobudza do zabawy.

Dzięki temu ćwiczenia sprawiają przyjemność, a każdy daje z siebie tyle ile może i chce.

2.    FITNESS

Dzięki  ćwiczeniom fizycznym stajemy się coraz lepiej przystosowani do życia codziennego, odporniejsi na stres i inne negatywne czynniki, nasza wydajność w pracy zawodowej zwiększa się, a nasz organizm szybciej się regeneruje, potrzebujemy też mniej snu i efektywniej odpoczywamy.

3.    ZUMBA KIDS I ZUMBA KIDS JR

Zajęcia Zumba Kids Jr są skierowane do dzieci w wieku 4-6 lat, to zabawa taneczna dla małych stóp, gdzie nasze pociechy mogą rozwijać swoją wyobraźnię i rozpocząć swoją podróż do zdrowej przyszłości.

Zajęcia Zumba Kids skierowane są do dzieci w wieku 7- 11 lat. W czasie tych zajęć dzieci mogą bawić się i tańczyć według własnych zasad. Program posiada dopasowane do wieku kroki i muzykę, pozwala poczuć czym jest rytm.

Specjalnie przygotowany program Zumba Kids i Zumba Kids Jr propaguje wśród dzieci aktywność ruchową i zdrowy styl życia, ale także wzmacnia koordynację ruchową, pamięć i kreatywność. Podczas zabawy w rytm muzyki dziecko ma okazję poznać nowe koleżanki i kolegów, pozbędzie się nieśmiałości, zyska wiarę w siebie i swoje możliwości.

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ!

Zumba®

Czy jesteś gotowa, aby się dobrze bawić? Zapomnij o treningu, zatrać się w muzyce! To łatwe, skuteczne i z pewnością radosne! ZUMBA Fitness, ZUMBA Step i ZUMBA Toning dadzą Ci mega dawkę endorfin!

Fitness

Fitness to sposób na zdrowe życie, dbanie o ciało i umysł poprzez ruch dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Fitness, pilates, BUP - sprawdź!

ZUMBA KIDS/KIDS JR

Zajęcia taneczne dla dzieci w wieku 4-11 lat, Zumba dla dzieci to zabawa, w której nasze pociechy rozwiają swoją wyobraźnię i rozpoczynają swoją podróż do zdrowej przyszłości.

PILOXING

Ta wyjątkowa mieszanka Pilates i boksu, pozwala na efektywne spalenie tkanki tłuszczowej, wyrzeźbienie mięśni, a także stabilizację kręgosłupa.